Kredyty

CENTRUM FINANSOWE CFND

Współpracuje z największymi polskimi bankami i instytucjami finansowymi ,dzięki temu już na etapie wstępnej rozmowy z Klientem  może zaproponować najlepsze na rynku rozwiązanie.

 

Nasza oferta:

· Kredyty hipoteczne

. Pożyczki pod zastaw

· Kredyty refinansowe

· Kredyty konsolidacyjne

· Kredyty gotówkowe

· Pożyczka hipoteczna

· Kredyty samochodowe

· Firmowe :

- bankowe

- finansowane przez  Europejskie Fundusze  Inwestycyjno-Pożyczkowe

.

Kredyt hipoteczny jest kredytem, którego zabezpieczeniem jest ustanowienie hipoteki na nieruchomości.Ze względu na długoterminowość i wysokie kwoty, zazwyczaj jest on udzielany na zakup bądź budowę nieruchomości (np. domu, mieszkania). Uruchamiany on jest w całości i wypłacany w transzach, czyli w kilku częściach wypłacanych co kilka miesięcy. Do czasu ustanowienia hipoteki, zabezpieczeniem kredytu mogą być również lokaty, weksle,poręczenie osoby trzeciej bądź ubezpieczenie zaciąganego kredytu. Kredyty hipoteczne można zaciągać w różnych bankach na kilkadziesiąt lat

Pożyczka pod zastaw jest udzielana do 50% wartości nieruchomości - mieszkania, domu, działki budowlanej lub do 90% wartości ruchomości - samochody osobowe, ciężarowe. Oprocentowanie już od 1,1%, w skali miesiąca . brak opłat wstępnych. Produkt przeznaczony dla osób fizycznych, firm oraz rolników. Decyzja o przyznaniu w 24h, wypłata środków do 48h. Środki są przyznawane niezależnie od Twojej sytuacji finansowej, osiąganych dochodów, czy posiadanego zadłużenia. Wygodnie - weryfikacja bez wychodzenia z domu. Po uzyskaniu drogą mailową bądź telefoniczną niezbędnych informacji o zabezpieczeniu - decyzja o przyznaniu pożyczki.

Kredyt refinansowy umożliwia zamianę kredytu mieszkaniowego zaciągniętego w innym banku, na tańszy kredyt refinansowy.W tym przypadku możliwe jest przewalutowanie , a także wybór rodzaju oprocentowania (stałe bądź zmienne) i okres spłaty kredytu. Kredyt ten może być przeznaczony na refinansowanie m.in. kredytu na budowę domu, kosztów remontu nieruchomości,a także kosztów innego kredytu. Dzięki zamianie kredytui spłacaniu go w innym banku, można zmniejszyć wysokość rat nawet o 30 %.

Kredyt konsolidacyjny pozwoli Ci na zastąpienie kilku kredytów jednym tańszym. Wysokość rat można obniżyć nawet o 50%.Kredytem tym można spłacać m.in. kredyt mieszkaniowy, samochodowy i gotówkowy w różnych walutach (PLN, CHF, EUR lub USD), jednak podstawową walutą jest PLN ze względu na stałe raty niezależne od kursów walut. Częścią środków kredytu można sfinansować również inne cele. Maksymalny okres, na jaki można wziąć kredyt, to ok. 20 lat, przy czym udział własny nie zawsze jest wymagany. Zabezpieczeniem kredytu konsolidacyjnego jest najczęściej nieruchomość mieszkalna.

Pożyczka hipoteczna od kredytu różni się głównie tym, że może być przeznaczona na dowolny cel konsumpcyjny i jest udzielana nie tylko przez banki, ale przez osoby fizyczne i prawne. Zabezpieczeniem pożyczki hipotecznej jest hipoteka ustanowiona na nieruchomości. Z tego względu kwota kredytu zależna jest od wartości tej nieruchomości, a nie tylko Twoich dochodów.

Kredyt gotówkowy to pożyczka bankowa, którą można wydać na dowolny cel konsumpcyjny i do której nie potrzeba zbędnych formalności związanych z zabezpieczeniem długu. Kredyt ten można rozłożyć na okres kilku lat. Pożyczka taka jest udzielana wyłącznie w formie gotówki.

Kredyt samochodowy pozwala kupić produkt, na który kredytobiorcę byłoby stać dopiero za np. kilka miesięcy. Kredyt na samochód można przeznaczyć na kupno zarówno nowego, jak i używanego samochodu, motoru bądź skutera,a okres kredytowania wynosi od pół roku do kilku lat.

Kredyty firmowe :

- bankowe -to wszelkiego rodzaju kredyty związane bezpośrednio z prowadzoną działalnością gospodarczą,obrotowe, inwestycyjne,hipoteczne finansowane przez instytucje bankowe.

- finansowane przez Europejskie Fundusze Inwestycyjno -Pożyczkowe -

charakteryzują się bardziej liberalną polityką w udzielaniu pożyczek dla firm niż instytucje typowo bankowe .

 
..żyjemy jednak w ciekawych czasach
Copyright © www.cfnd.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: www.jakwos.pl